Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Мінна безпека: учні Городищенського ліцею пройшли навчання

Мінна безпека: учні Городищенського ліцею пройшли навчання

Мінна безпека: учні Городищенського ліцею пройшли навчання

Інтерактивний урок з безпеки школярам та школяркам провели рятувальники Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Навчально-виховна бесіда, кажуть у пресслужбі, відбулась сьогодні, 19 квітня, у 21 державній пожежно-рятувальній частині.

  • Особливу увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку, нагадали про дії під час сигналу «Повітряна тривога». Крім того, рятувальники звернули увагу на те, яким службам слід телефонувати у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Під час заходу діти ставили питання рятувальникам. Зустріч дітей з рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій. Для рятувальників безпека дітей – це одне з найголовніших завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.