Неділя, 2 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Донеччині віддав життя за незалежність України Захисник з Ізяславщини

На Донеччині віддав життя за незалежність України Захисник з Ізяславщини

На Донеччині віддав життя за незалежність України Захисник з Ізяславщини

Ізяславська громада разом зі всією Україною втратила ще одного Захисника. 13 лютого на Донеччині ворог обірвав життя земляка з с. Щурівці, старшого сержанта, стрільця-санітара гірсько-штурмового відділення Дзюбріна Юрія Миколайовича.

– Коли ворог підступно зайшов на нашу територію, Юрій за першим покликом серця став на захист Батьківщини. За весь цей час побував у багатьох гарячих точках України, де тривають запеклі бойові дії. Захищаючи свою родину, територіальну цілісність держави, загинув у розквіті сил і життя… Йому тепер навіки 43… Така страшна ціна миру і волі, ціна наближення перемоги, – зазначають в Ізяславській міській раді.

Відданий та професійний боєць, щирий патріот і просто добра та життєрадісна людина – саме таким Юрій назавжди залишиться у пам’яті, тих, хто його знав.

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести велике горе родині та друзям. Вічна слава і пам’ять нашому захиснику незалежності і цілісності України! – додали у міськраді.

Про дату та час прибуття кортежу із тілом загиблого земляка та чину поховання воїна буде повідомлено додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.