Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Як довго сьогодні Хмельниччина буде зі світлом?

Як довго сьогодні Хмельниччина буде зі світлом?

Як довго сьогодні Хмельниччина буде зі світлом?

Для Хмельниччини на сьогодні, 16 лютого, не запроваджували лімітів споживання, саме тому погодинні відключення електроенергії не заплановані. Однак, енергетики попереджають, що залишається ймовірність технологічних порушень мережі.

У четвер, 16 лютого, “Укренерго” не передбачало для Хмельниччини обмежень навантаження. Тому погодинні відключення електрики знову не здійснюватимуться. Втім, не виключені непередбачувані ситуації. Найперше — на півночі області, – додають у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

Крім погодинних відключень, наголошують енергетики, можуть ставатися технологічні порушення в електромережах. Саме тому працівники періодично здійснюють планові відключення для обслуговування та ремонту електромереж.

На півночі Хмельниччини ще не усунуто мережеві обмеження. Тому у разі суттєвого зростання споживання електроенергії у вечірні години там все ж може застосовуватися графік погодинних відключень для основних черг, – наголосили в АТ «Хмельницькобленерго».

Переглянути інформацію про актуальні відключення за адресою у розрізі району електричних мереж можна у розділі «Відключення» на сайті установи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.