Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На дорогах Шепетівщини може зникнути зовнішня реклама

На дорогах Шепетівщини може зникнути зовнішня реклама

На дорогах Шепетівщини може зникнути зовнішня реклама

У Кабінеті міністрів України пропонують заборонити рекламу вздовж автодоріг. Відповідний проєкт Закону вони подали на розгляд до Верховної ради.

25 серпня Уряд подав на розгляд ВР законопроєкт №7696 “про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування суб’єктами господарювання”.

Він має на меті врегулювати в правовому полі питання використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування суб’єктами господарювання для влаштування заїздів/виїздів та перехідно-швидкісних смуг до об’єктів дорожнього сервісу або для перехрещення смуги відведення автомобільних доріг загального користування інженерними комунікаціями та мережами.

Серед іншого, у проєкті йдеться і про розміщення зовнішньої реклами.

Наразі лише вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення розміщено більше 4,6 тисяч об’єктів дорожнього сервісу, з яких 2,8 тисяч (60 відсотків) не відповідають вимогам державних будівельних норм в частині влаштування заїздів/ виїздів та перехідно-швидкісних смуг, що створює ризики виникнення дорожніх пригод з тяжкими наслідками.

Зараз проєкт розглядають у профільному комітеті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.