Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині переселенці отримали гуманітарну допомогу від шепетівських благодійників

На Ізяславщині переселенці отримали гуманітарну допомогу від шепетівських благодійників

На Ізяславщині переселенці отримали гуманітарну допомогу від шепетівських благодійників

Від початку повномасштабної війни Ізяславщина стала прихистком для переселенців із південної та східної частин України, де тривають бойові дії або активні ворожі обстріли. Допомогу вимушеним переселенцям надають небайдужі місцеві жителі та волонтери, різноманітні благодійні фонди.

Всі, хто працює з гуманітарними питаннями, вже так чи інакше розуміють, що потрібно переселенцям у першу чергу. Наразі особливої уваги потребують діти внутрішньо переміщених осіб, адже наближається холодна пора року, а батькам не завжди до снаги придбати зимове вбрання. Саме тому у приміщенні комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Ізяславської міської ради функціонує «соціальний гардероб», де переселенці та особи, котрі опинились у скрутному становищі, у будні (08.00-16.00) мають можливість підібрати собі речі (одяг, взуття). Крім того, для малечі є в наявності різноманітні іграшки, – зазначають в Ізяславській міській раді.

Крім того, минулої п’ятниці, 13 жовтня, до Ізяславщини завітав благодійний фонд «Зміцнення громад», який у співпраці з Благодійний фондом Олександра Співака доставив гуманітарну допомогу потребуючим.

 – Вантаж містив сезонний одяг. Серед великого обсягу речей люди, котрі мають статус внутрішньо переміщеної особи, приміряли та відбирали все те, що їм потрібно. Нікого не обмежували у кількості. Кожен зміг взяти стільки речей, скільки йому потрібно було. Деякі виносили пакунки по десять кілограмів. Головне, щоб зігрівав у холодну пору року. У часи викликів нас тримає наша єдність у справах добра! – додали у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.