П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині відбулося освячення фігури Пресвятої Богородиці

На Ізяславщині відбулося освячення фігури Пресвятої Богородиці

На Ізяславщині відбулося освячення фігури Пресвятої Богородиці

У день Івана Хрестителя у с. Підлісці Щуровецького старостинського округу, що на Ізяславщині, у парафіян та мешканців села – знакова подія. Відбулося освячення фігури Пресвятої Богородиці неподалік від храму Святих апостолів Павла та Петра ПЦУ. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Ізяславської міської ради.

Як зазначається, фігуру встановили, щоб:

“… просити в Богородиці миру та ласки для нашої держави, перемогти окупантське зло, а також про захист села та його мешканців”.

Святкування розпочалось ранковою Божественною Літургією у місцевому храмі. Її очолив настоятель, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії ПЦУ, митрофорний протоієрей, отець Володимир Ковальчук. Далі здійснили чин освячення фігури Пресвятої Богородиці.

Участь у заході взяли: Сергій Шлегель, міський голова Ізяслава, Іван Федорчук, директор ТОВ СГП «Агрос-Віста» с.Сахнівці, та його заступник Олександр Сухий, Лариса Сліпчук, староста Щуровецького старостинського округу.

Встановили капличку з фігурою та облаштували прилеглу площу дирекція та власник ТОВ СГП «Агрос-Віста» с. Сахнівці Олександр Мирний, які орендують землі Щуровецького округу. У цьому процесі брали участь небайдужі жителі села.

Спільна молитва за довгоочікувану перемогу України над окупантами, про захист наших новітніх Героїв, вітання від юних місцевих жителів, а також слова подяки жертводавцям та усім, хто у будь-який спосіб долучився до цієї пам’ятної події у житті громади, лунали в цей день неодноразово, – йдеться у дописі.

Сьогодні жителі села Підлісці отримали заступництво Пресвятої Богородиці, як Матері усіх християн, яка завжди прийде їм на допомогу, а також провадитиме стежинами правди, любові і миру, супроводжуватиме у їхній вірі, даватиме їм надію, – зазначили священнослужителі ПЦУ у своїх промовах до вірян та гостей заходу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.