Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині встановили металевий хрест на козацькій могилі

На Ізяславщині встановили металевий хрест на козацькій могилі

На Ізяславщині встановили металевий хрест на козацькій могилі

Цю та ще одну споруджену у громаді святиню освятили цієї суботи, 15 жовтня. Аби разом зі священослужителями Ізяславщини провести таїнство, у громаду приїхав єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Козацька могила розташована між селами Васьківці та Клубівка. Тут місцеві облаштували курган та встановили залізний козацький хрест. Його у суботу освятили місцеві духівники.

– Ми маємо відновлювати історичну спадщину нашої Батьківщини, зберігати культуру і віру України для наших нащадків. Саме у наших силах зробити так, щоб майбутні покоління українців змогли не тільки побачити ці священні місця на малюнках, а й своїми руками “доторкнутись до історії”, – кажуть у громаді.

Того ж дня в Ізяславі освятили каплицю Свято-Пантелеймонівського храму. У громаді розповідають, цього дня вони чекали давно.

Такі каплиці встановлювались на перехрестях в селах України. Вони оберігали людей, їхні населені пункти від різних бід. А тому вирішили спорудити таку придорожню капличку в м. Ізяслав біля автошляху, на якому часто траплялись аварії, – розповідає настоятель місцевого храму отець Володимир.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.