П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Харківщині загинув захисник з Улашанівської громади: Андрія Кондітєрова провели в останній шлях

На Харківщині загинув захисник з Улашанівської громади: Андрія Кондітєрова провели в останній шлях

На Харківщині загинув захисник з Улашанівської громади: Андрія Кондітєрова провели в останній шлях

43-річний солдат, механік-водій гірсько-штурмового взводу 128 ОГШБ Андрій Кондітєров загинув 22 квітня у бою на Харківщині. Поблизу населеного пункту Слатине воїн підірвався на невідомому вибуховому пристрої.

Андрій – уродженець Улашанівської громади, де й нині мешкають його батьки Марія Іванівна та Анатолій Павлович, який теж у минулому військовий. Упродовж десяти років Андрій Кондітєров працював у Славутській пожежній частині, а згодом у рідному селі Дятилівка допомагав своїм батькам із веденням домашного господарства.

– У 2019 році пішов на військову службу за контрактом, брав участь у бойових діях на Донеччині. Після повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю воював за Київщину та Сумщину, – розповідають у громаді. – Бойові побратими, близькі, рідні, друзі згадують Андрія Анатолійовича як мужнього патріота своєї країни, сміливого, рішучого, наполегливого, який завжди вміло виконував усі бойові завдання.

Провести Героя в останній шлях прийшли рідні, близькі та знайомі з Славутської та Улашанівської громад, а також бойові побратими. Попрощались із захисником у місцевому храмі Святої Параскеви.

Син Героя, за прикладом батька, теж нині захищає Незалежність України. Вся Улашанівська громада висловлює свою тугу за загиблим.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль непоправної втрати, Улашанівська територіальна громада висловлює щирі співчуття родині і близьким загиблого. Царство небесне і вічна пам’ять Герою, який понад усе любив Україну і поклав своє життя за її мирне майбутнє! – додають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.