Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині 10-річний хлопчик передав ЗСУ свій квадрокоптер, який подарували йому на день народження

На Хмельниччині 10-річний хлопчик передав ЗСУ свій квадрокоптер, який подарували йому на день народження

На Хмельниччині 10-річний хлопчик передав ЗСУ свій квадрокоптер, який подарували йому на день народження

Українці, від найстарших до найменших, просто унікальні. Кожен допомагає нашим військовим подолати російську орду, аби якнайшвидше закінчити війну: хтось готує смаколики, хтось шиє військову форму, а хтось шукає транспорт та інше необхідне обладнання.

Сьогодні своєю історією також вразив 10-річний Рома Фриз з Теофіполя, що на Хмельниччині. Хлопчик віддав на потреби українських військових дрон, що подарували йому батьки на день народження. Дрон батько хлопчика привіз із Чехії. Волонтери вже доставили коптер на передову і вручили бійцям ЗСУ. Тепер він працюватиме на користь наших захисників.

Юний волонтер  зазначив, що йому не до іграшок, бо він хоче, щоб війна закінчилася швидше, а дрон зараз потрібніший солдатам на передовій. Також Роман передав листа, в якому побажав військовим швидкої перемоги і повертатися живими.

Дорогі захисники, я дуже хвилююся за вас, оскільки ви там на передовій проти дуже сильного ворога. Але ви тримайтесь, маєте вистояти! – написав хлопчик.

Військові були розчулені цим подарунком та записали для хлопчика відео, в якому запросили його до армії, але вже після перемоги.

Отримали твій коптер. Чекаємо в армії. Ромчику, дякуємо тобі за сердечність, що ти правильно виховуєшся батьками. Здоров’я тобі! – відповіли Ромі захисники у своєму зверненні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.