Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді моніторять можливість прийому релокованих підприємств

У Шепетівській громаді моніторять можливість прийому релокованих підприємств

У Шепетівській громаді моніторять можливість прийому релокованих підприємств

Війна, яка охопила Україну, змушує підприємства, компанії та установи шукати прихистку у містах, де не ведуться активні бойові дії. Заради полегшення цього процесу створено спеціальні канали комунікації «влада-бізнес» для співпраці сторін, зацікавлених у релокації підприємницької та промислової діяльності. Інформацію про це зазначає Шепетівська міська рада.

Зокрема на Хмельниччині координують роботу співпраці «влади-бізнес» Хмельницька обласна військова адміністрація, Департамент економічного розвитку, Агенція регіонального розвитку Хмельницької області. Моніторинг потреб і пропозицій у Шепетівці здійснює Управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій.

Тож, шепетівчани, які мають у власності приміщення, можуть надати Управлінню економіки, підприємництва та підтримки інвестицій Шепетівської міської ради інформацію про можливість «прийняти» релокований бізнес, – зазначають у Шепетівській міській раді.

Для формування пропозиції необхідно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKvt6rJLcmJ2wROnWYgyDKbBWnbH3tVFtpWABma-ZvKqCBhQ/viewform\

Нагадаємо, що на сьогодні в область перемістили свої виробничі потужності вже 34 підприємства. Також в обласній базі даних вільних площ, складів, приміщень, законсервованих підприємств, які можуть бути використані під зазначені цілі, зареєстровано понад 435 об’єктів. Вони готові надати свої площі. І цей перелік постійно збільшується.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.