Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині 65 підприємців та 6 учасників бойових дій отримають ґрант на власну справу

На Хмельниччині 65 підприємців та 6 учасників бойових дій отримають ґрант на власну справу

На Хмельниччині 65 підприємців та 6 учасників бойових дій отримають ґрант на власну справу

У межах урядової програми «єРобота: Своя справа» схвалено 65 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають ґранти на загальну суму 16 млн гривень.

Майбутні та діючі роботодавці планують створити або розширити заклади у сфері торгівлі, індустрії краси та кавовому бізнесі. Окрім того, зросте виробництво одягу, відкриються магазини з продажу квітів, кормів для тварин. Дехто з отримувачів ґранту продовжить стоматологічну практику, обслуговуватиме та ремонтуватиме автомобілі, вирощуватиме зернові культури, здійснюватиме догляд за дітьми, постачатиме готові страви, займатиметься організацією відпочинку та розваг, відкриє фітнес клуб тощо, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Свої перші позитивні результати показала грантова програма для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків. Відтак, 6 учасників з Хмельниччини отримають грант на загальну суму майже 2 млн гривень.

Подача заявки на отримання ґранту здійснюється через портал “Дія”.

До урядового проєкту «єРобота» входять ґрантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема це і ґрант на створення й розвиток переробних підприємств, розвиток власного садівництва, тепличного господарства.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.