П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині аграрії лідирують за обмолотом гречки та активно засівають поля зерновими

На Хмельниччині аграрії лідирують за обмолотом гречки та активно засівають поля зерновими

На Хмельниччині аграрії лідирують за обмолотом гречки та активно засівають поля зерновими

Хмельниччина продовжує тримати продовольчий фронт, а аграрії, зі свого боку, – збирати врожаї зернових культур та проводити посівні роботи.

Зокрема начальник Хмельницької обласної військової адміністрації зазначив, що на Хмельниччині – найвища врожайність зернових і продовжується збирання пізніх культур.

Соняшник обмолочений на площі понад 43,8 тис. га або 22% до посіяного, середня урожайність культури – 32 ц/ га, що на рівні минулого року. Валовий збір соняшника становить 140 тис. тонн, – розповідає Сергій Гамалій

Соя обмолочена на площі 25,7 тис. га (14%), середня урожайність культури становить 28,5 ц/ га, вал – 75 тис. тонн. На площі 13,3 тис. га (89% до належного) обмолочено гречку, валовий збір якої на сьогоднішній день становить понад 15 тис. тонн. За цим показником область посідає друге місце в Україні.

Всього зернових культур намолочено 1,9 млн тонн при середній урожайності 60,4 ц/ га. Це найвища цьогорічна урожайність в Україні, – додає Сергій Гамалій.

З настанням оптимально-допустимих термінів агроформування Хмельниччини приступили до сівби озимих зернових культур урожаю 2023 року, які вже посіяні на площі 146 тис. га або 62% до запланованих обсягів.  Посівні роботи продовжуються.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.