П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Фонд ліквідації наслідків збройної агресії офіційно створять в Україні

Фонд ліквідації наслідків збройної агресії офіційно створять в Україні

Фонд ліквідації наслідків збройної агресії офіційно створять в Україні

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії у складі спеціального фонду державного бюджету. Відповідний законопроєкт (реєстр. № 8027) у другому читанні підтримав 251 народний депутат.

Джерелами формування фонду будуть кошти, отримані від вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів, – зазначила нардепка Олена Копанчук.

Кошти Фонду пропонується спрямовувати на будівництво громадських будівель, захисних споруд цивільного захисту, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів критичної інфраструктури та житла внутрішньо переміщеним особам та людям, які втратили його внаслідок військових дій.

Крім цього, кошти можна спрямовувати на розроблення проєктної (проєктно-кошторисної) документації для об’єктів, які були зруйновані внаслідок російської агресії, закупівлю шкільних автобусів, спеціального транспорту для закладів охорони здоров’я та комунальних підприємств із благоустрою територій.

Цей фонд дасть можливість відбудувати Україну, не шукаючи ресурсних можливостей, а орієнтуватися на швидке та якісне повернення українців до гідного життя, – додала народна депутатка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.