П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині чоловік «судився» з ПАТ «Київстар»

На Хмельниччині чоловік «судився» з ПАТ «Київстар»

На Хмельниччині чоловік «судився» з ПАТ «Київстар»

Хмельницький апеляційний суд визнав незаконними дії мобільного оператора «Київстар» і зобов’язав повернути користувачеві 70 грн, які було списано з рахунку, а також стягнути 1 878 грн 80 коп. судового збору.

У лютому 2023 року чоловік звернувся до суду з позовом до ПАТ «Київстар» про визнання дій незаконними та повернення коштів. Зокрема, чоловік зазначив, що він користується послугами оператора мобільного зв`язку ПАТ «Київстар» за тарифним планом «Онлайн без меж» вартістю 135 грн на чотири тижні. Пакет послуг передбачає 10 000 МБ мобільного Інтернету на час дії послуги. Дата чергового списання коштів – 4 лютого 2023 року о 23:59, – йдеться у матеріалах судової справи.

1 лютого 2023 року на його мобільний телефон від оператора мобільного зв`язку надійшло повідомлення SMS про те, що через три дні знімається плата за тарифом 135 грн/ 4 тижні, з попередженням: якщо коштів буде менше, то надаватиметься щоденний пакет послуг за 20 грн/ день. 3 лютого 2023 року о 06:12 відповідач надіслав йому повідомлення SMS про те, що закінчуються додаткові 100 МБ, у кожному наступному пакеті 100 МБ за 10 грн, після використання 10-го пакету, до кінця доби інтернет діє без обмежень.

3 лютого 2023 року о 08:47 позивач поповнив свій рахунок на 135 грн (залишок на рахунку – 152 грн), однак оператор мобільного зв`язку не зарахував внесені ним кошти і списав 10 грн за послуги Інтернет. Того ж дня він отримав від оператора повідомлення SMS про використання 2443,36 МБ з додаткових пакетів, після чого відповідач списав з його рахунку 30 грн за послуги Інтернет. У подальшому, 4 і 5 лютого 2023 року, ПАТ «Київстар» списало з рахунку позивача ще по 20 грн у день, – додають в апеляційному суді.

5 лютого 2023 року, з`ясувавши, що розмір залишку коштів на його рахунку склав 82 грн, позивач поповнив рахунок на 55 грн, після чого оператор мобільного зв`язку зарахував 135 грн на оплату послуг за тарифним планом.

ПАТ «Київстар» своєчасно не зарахувало кошти на оплату послуг мобільного зв`язку, штучно створило дефіцит коштів на рахунку позивача та безпідставно списало кошти з цього рахунку на оплату ненаданих послуг. За таких обставин чоловік просив суд визнати дії ПАТ «Київстар» щодо списання коштів у сумі 100 грн з рахунку належного йому мобільного телефону у період з 3 по 5 лютого 2023 року незаконними та зобов`язати відповідача повернути ці кошти, – наголосили в установі.

Суд першої інстанції у позові відмовив. Чоловік подав апеляцію. Рішенням апеляційного суду позов слід задовольнити частково, зокрема визнати незаконними дії ПАТ «Київстар» щодо списання з рахунку номеру телефону грошових коштів у сумі 70 грн і зобов`язати компанію повернути чоловікові ці кошти.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.