Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській громаді варили куліш та збирали гроші для ЗСУ

У Нетішинській громаді варили куліш та збирали гроші для ЗСУ

У Нетішинській громаді варили куліш та збирали гроші для ЗСУ

У Нетішинській громаді у селі Старий Кривин 5 листопада, недільний день, об’єднало односельчан та гостей на благодійному концерті з нагоди Дня села. Всі щось приносили з собою – овочі, закрутки, смаколики, які незабаром доставлять землякам-Захисникам.

– Під час концерту, за активну громадську позицію та сумлінну працю, почесними грамотами виконавчого комітету та подарунками нагороджені активні мешканці: Тетяна Клубань, Володимир Махмет, Любов Молокотіна, а також солістка вокальної групи «Калина» КЗ «Старокривинський Будинок культури» Валентина Максимчук, – зазначили у Нетіщшинській міській раді.

Традиційним стало нагородження старокривинців у різних номінаціях. Відтак, у номінації «Найстарший житель села» відзначено Палагею Самчук 1930 року народження, наймолодшою жителькою села стала Миланія Гончарук 2023 року народження. Крайнім громадянином, що зареєстрував місце проживанння в Старому Кривині, став Олександр Апончук, нині мобілізований до лав ЗСУ.

Цього ж дня усі бажаючі мали можливість скуштувати смачний куліш від місцевої господині Катерини Деми. Під час благодійного заходу було зібрано 5850 гривень, які додані волонтерам на купівлю тепловізора для земляка Дмитра Єгорова, – додали у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.