Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині два відрізки дороги Н-25 майже відремонтовані: що залишилося доробити

На Хмельниччині два відрізки дороги Н-25 майже відремонтовані: що залишилося доробити

На Хмельниччині два відрізки дороги Н-25 майже відремонтовані: що залишилося доробити

Наразі продовжується поточний середній ремонт дороги державного значення загального користування Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів. 

Ремонт добігає успішного завершення. Зокрема, на ділянці дорого між Славутою і селом Цвітоха ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» розпочало влаштування верхнього шару дорожньої конструкції зі щебенево-мастикового асфальтобетону. На ділянці від  Шепетівки до села Кам’янка ТОВ «СТЛ+М» виконало нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, – повідомляє Служба автомобільних доріг Хмельницької області.

У Службі додали, що ще планується влаштування нового конструктиву дорожнього одягу із дренуючого шару із щебеневого матеріалу, основи з щебенево-піщаної суміші, вирівнюючого шару та верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

На обох ділянках відремонтують водопропускні труби та влаштують нове асфальтобетонне покриття на з’їздах та примиканнях.

Також у планах облаштувати зупинки громадського транспорту з тротуарами та новими автопавільйонами.

Рух на дорозі Н-25 точково ускладнено. Тому водіїв закликаємо бути максимально уважними – дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт, – додали працівники Служби автомобільних доріг.

Популярні пости