Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Антивакцинатори Шепетівського району мітингують під ВР

Антивакцинатори Шепетівського району мітингують під ВР

Антивакцинатори Шепетівського району мітингують під ВР

Сьогодні, третього листопада, у столиці відбувається мітинг – протестують проти обов’язкової вакцинації та обмежень, які вступають у дію через відмову від неї. Відстоювати свої права люди з усієї України вирушили до Києва, під стіни Верховної Ради. Серед мітингувальників – жителі Шепетівського району. Акцію задовго до цього анонсували у фейсбук.

На зображенні може бути: текст «валерий банделюк 4 дн. 3-го листопада киёв великий страйк проти примусових qr-кодi̇в вi̇льним людям i проти заборону на працю!!! поширюемо!»

Як повідомляє у своєму фб один із учасників акції та мешканець півночі Хмельниччини Микола, вночі їх автобуси заблокували у Хмельницькому.

Повідомлення з групи: “Наші автобуси поліція безпідставно блокує, щоб люди не могли добратися на акцію за свої права та свободи до Києва. Нам вже забороняють проводити мирні зібрання, забороняють висловлювати свою думку, забороняють пересуватися своєю країною (ред.), забороняють без клейма звіра щось купити чи продати!”, – написав він.

Зранку українці зібрались у Києві. Під парасолями, через дощ, переважно без масок та дотримання соціальної дистанції, люди пройшли колоною до стін ВР.

Зараз акція триває.

Головне фото: Yan Dobronosov

Популярні пости