Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині двічі пожежі відбувалися через дитячі пустощі з вогнем

На Хмельниччині двічі пожежі відбувалися через дитячі пустощі з вогнем

На Хмельниччині двічі пожежі відбувалися через дитячі пустощі з вогнем

У сусідньому Хмельницькому районі двічі за добу, 14 травня, рятувальники виїжджали на пожежі, спричинені необережним поводженням із вогнем дітьми. Пожежники закликають: “Заберіть у дітей сірники!”.

Джерело: пресслужба ДСНС

Безмежна допитливість малюків, відсутність нагляду з боку дорослих, бажання пізнати навколишній світ та наслідування дорослих лежать в основі небезпечних ігор з вогнем. Так, о 12:11 теофіпольські вогнеборці виїхали в с. Кунча. Там горіли тюки соломи. Вогнем  знищено 70 тюків по 20 кг кожен. Лише завдяки професійним діям надзвичайників вдалося запобігти розповсюдженню вогню на поруч розташовану господарчу споруду.

У селі Яхнівці зайнявся дах господарчої споруди, вогонь пошкодив покриття, перекриття та стіни.

Як з’ясувалося, попередня причина обох цих пожеж спільна – дитячі пустощі з вогнем. Лише дивом вдалося запобігти нещасним випадкам – загибелі дітей! Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте сірники та запальнички у недоступних місцях. Контролюйте розваги дітей та особистим прикладом навчайте їх правилам безпечної поведінки. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих! 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.