Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині голова однієї з ТГ втратив на два місяці посаду через мотокосу

На Хмельниччині голова однієї з ТГ втратив на два місяці посаду через мотокосу

На Хмельниччині голова однієї з ТГ втратив на два місяці посаду через мотокосу

На Хмельниччині міськрайонний суд на два місяці (до 19 жовтня) відсторонив від посади голову Чорноострівської громади Хмельницького району Михайла Дзіся, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) – хабара у вигляді мотокоси. Про це вказано в ухвалі від 25 серпня.

За даними досудового розслідування, на початку лютого 2021 року до голови громади звернувся громадянин з проханням повідомити йому про порядок виділення земельних ділянок площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Чоловік планував взяти землю на території територіальної громади для матері, дружини, а також просив надати дозвіл його батьку на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з метою подальшої передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства. В цілому говорилося про 60 соток землі у с. Педоси Хмельницького району, – повідомляє Національний громадський простір.

Посадовець за вирішення земельного питання вимагав надати йому 2 тис. дол. хабара. Зокрема, наприкінці червня селищний голова знову зустрівся з чоловіком та зазначив, що за надання дозволу його батькові на розроблення проєкту землеустрою необхідно передати мотокосу марки «Штіль» моделі «FS 450».

Через місяць керівник громади отримав бажану мотокосу вартістю 18,4 тис. грн, яку потерпілий приніс посадовцю додому. А наступного дня депутати Чорноострівської селищної ради ухвалили рішення, яким надали дозвіл батькові потерпілого на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з метою подальшої передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства.

Також в матеріалах справи зазначено, що до цього часу не віднайдено мотокосу «Штіль», яка є речовим доказом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.