Четвер, 1 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині нагородили Почесною грамотою очільника Західного територіального відділу пожежної безпеки

На Хмельниччині нагородили Почесною грамотою очільника Західного територіального відділу пожежної безпеки

На Хмельниччині нагородили Почесною грамотою очільника Західного територіального відділу пожежної безпеки

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін нагородив Почесною грамотою обласної військової адміністрації за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та з нагоди Дня пожежної охорони Вадима Дурдаса, підполковника, начальника служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки.

Мав честь привітати з професійним святом наших військових вогнеборців, працівників органів пожежної безпеки Збройних Сил України. Так, за зразкове виконання службових обов’язків Почесною грамотою та цінним подарунком від обласної державної адміністрації був нагороджений начальник служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки, підполковник Вадим Дурдас. Окремо вогнеборець отримав ще й почесну відзнаку від БФ «Захисти Хмельниччину» – медаль «Захисти Хмельниччину», – зазначив Сергій Тюрін.

Крім того, посадовець додав, що не кожен у критичній ситуації, на межі ризику, під час ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій та їх наслідків здатен “не спасувати” перед вогняною стихією, зберігати спокій, тверезий розум і сумлінно та якісно виконувати свою роботу.

Але це під силу сьогоднішнім винуватцям свята – пожежникам. Тож, дякую вам за проявлену мужність, самовідданість і героїзм! Окремі вітання в цей день ще й усім ветеранам та пенсіонерам пожежної служби! Наша вам вдячність і шана! – додав перший заступник.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.