Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Зробити свій внесок до Перемоги: забіг на підтримку загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

Зробити свій внесок до Перемоги: забіг на підтримку загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

Зробити свій внесок до Перемоги: забіг на підтримку загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

На Хмельниччині 22 квітня відбудеться благодійний забіг “Сталевий кордон” на підтримку потреб бойових підрозділів 15-го мобільного прикордонного загону “Сталевий кордон” Гвардії Наступу.

– Хлопці загону активно готуються до контрнаступу, а наше завдання — їм допомогти. Для цього ви можете взяти участь у забігу в Хмельницькому, або приєднатися онлайн по всій Україні! Для містян він пройде в унікальному форматі – вперше цивільні матимуть змогу долучитися до академічного кросу прикордонників, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Під час заходу планують зібрати кошти на тепловізори, Starlink, монітори та планшети для Захисників зі “Сталевого кордону”, які допоможуть їм визволяти захоплені території України.

Традиційний академічний крос Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького доповнять дорослий та дитячий забіги! – додали в ОВА.

Дата забігу: 22.04.2023.

Час старту: 12:00 (реєстрація на старт відкривається з 11:00).

Місце старту: м. Хмельницький, перехрестя Старокостянтинівського шосе та вул. Прибузької.

Дистанція: 1 або 3 км — для дорослих, 500 метрів — для дітей.

online – локацію ви вибираєте самостійно, а стартові пакети будуть відправлені НП.

Забіг організовують ГО “Підтримка України” спільно з біговою спільнотою Race Expert, за підтримки Національної академії Держприкордонслужби України, Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницької міської ради.

Зареєструватися можна на сайті https://kordonu.support-for-ukraine.org/ або на старті 22.04 о 11:00. Першим 500 учасникам, хто зареєструється, медалі будуть видані одразу на фініші, а всім іншим — відправлені НП або віддані до 30.04.2023.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.