Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині напрацювали нові шляхи підтримки внутрішньо переміщених осіб

На Хмельниччині напрацювали нові шляхи підтримки внутрішньо переміщених осіб

На Хмельниччині напрацювали нові шляхи підтримки внутрішньо переміщених осіб

У Хмельницькій ОВА відбулася робоча зустріч заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва та заступника директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності, начальника відділу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Національної соціальної сервісної служби України Володимира Вовка із представниками громадських організацій, які надають допомогу дітям з числа внутрішньо переміщених осіб.

Зустріч відбулася в межах моніторингового візиту представника нацсоцслужби щодо вивчення стану реалізації у Хмельницькій ОВА та окремих районах області державної політики у сфері соціальної підтримки дітей та сімей з дітьми з числа ВПО, – зазначили в ОВА.

Володимир Юр’єв зауважив, що завдяки плідній комунікації органів влади та громадських організацій, краще розуміють проблеми переміщених осіб.

Ми постійно намагаємося допомогти у вирішенні першочергових потреб, таких як пошук житла чи необхідність в певних речах. Особлива увага направлена на допомогу дітям, зокрема, тим, чиї батьки через певні обставини або відсутні, або не можуть здійснювати опіку. Такі групи дітей отримують все належне, щоб комфортніше та легше пристосуватися до нових умов життя в нашому краї, – зазначив перший заступник.

Також під час наради учасники обговорили проблемні питання та виклики, з якими область зіштовхується при вирішенні даних питань. Також учасники зібрання напрацювали нові шляхи взаємодії з громадськими організаціями в питанні підтримки внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.