Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні спортсменки Плужненщини та Ізяславщини взяли участь у міжобласному турнірі з волейболу

Юні спортсменки Плужненщини та Ізяславщини взяли участь у міжобласному турнірі з волейболу

Юні спортсменки Плужненщини та Ізяславщини взяли участь у міжобласному турнірі з волейболу

В Ізяславській дитячо-юнацькій спортивній школі та Ізяславському ліцеї № 2 імені О. Кушнірука відбувся міжобласний турнір з волейболу серед дівчат 2008 р. н. та молодших. Він був присвячений пам’яті тренера-викладача Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи Кожевникова О. М.

У змаганнях взяли участь 6 команд: Великодедеркальська ДЮСШ (Тернопільська обл.), с. Плужне, ВК Спарта (м. Славута), Гощанська ДЮСШ (Рівненська обл.) та господарі турніру – Ізяславська ДЮСШ, яку представляли дві команди під керівництвом старшого тренерам-викладача Дукача Дмитра Володимировича та тренера-викладача Голика Віталія Сергійовича. Перед початком матчів команди розділили на дві групи, – розповіли у Плужненській сільській раді.

Судівство всіх матчів на високому рівні забезпечили Береза Ірина Анатоліївна та Лобачук Михайло Миколайович.

Ізяславчанки програли у групі для спортсменів з Тернопільщини із рахунком 2:0, а друга команда Ізяславщини поступилася одноліткам з Рівненщини із рахунком 2:1, – зазначили у сільраді.

У підсумку змагань, команда з Тернопільщини посіла перше місце, рівнянки – друге, а дві команди Ізяславської ДЮСШ розіграли третє та четверте місця. По закінченню змагань призерів було нагороджено кубками, грамотами та медалями.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.