Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

На Хмельниччині невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

На Хмельниччині невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, з 8 листопада 2021 року керівники закладів, установ та організацій, працівники яких входять до переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, повинні відсторонити роботи тих осіб, що не вакцинувалися.

Відсторонення проводитимуть через наказ або розпорядження, яке діятиме до моменту вакцинації. Водночас, місце роботи зберігається за людиною, але в цей період зарплату платити не будуть.

Норма не поширюється на працівників, які мають протипоказання до щеплення, що підтверджує медичний висновок.

Так, як Хмельниччина перебуває у «червоній» зоні за рівнем протиепідемічних обмежень, то ця норма стосується усіх працівників, які не мають ковідного сертифікату, тобто, двох щеплень, – зазначили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

При цьому, очікується, що невдовзі перелік професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, буде додатково розширений. Також в області посилять перевірки дотримання протиепідемічних обмежень.

Зазначимо, що за минулу добу на Хмельниччині зафіксовано найвищий показник летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19, а саме 42.

Також нагадаємо, що станом на 2 листопада у Хмельницькій області від початку пандемії лабораторно підтверджено 117319 випадків COVID-19. З них 6056 – діти, 5410 – медпрацівники. Завантаженість ліжкомісць з киснем по області складає 76,6%. В лікарнях перебувають 1923 хворих, 163 – з підозрою.

Популярні пости