Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині обговорили питання реформування медико-соціальних експертних комісій

На Хмельниччині обговорили питання реформування медико-соціальних експертних комісій

На Хмельниччині обговорили питання реформування медико-соціальних експертних комісій

На Хмельниччині відбулася нарада щодо питань проведення оглядів та реформування медико-соціальних експертних комісій. Провів її перший заступник начальника Хмельницької ОВА Cергій Тюрін.

  • Питання діяльності, стабільного функціонування медико-соціальних експертних комісій не тільки на контролі в міністра охорони здоров’я України, а в Президента, Головнокомандувача Збройних сил України та Ради національної безпеки та оборони України, – зауважив Сергій Тюрін.

На засіданні були присутні начальники управлінь охорони здоров’я міських рад, керівники закладів охорони здоров’я області, голови ЛКК закладів охорони здоров’я області, керівник КЗОЗ «Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи» та представники профільних підрозділів ОВА.

  • За результатами проведеної 11 січня 2024 року селекторної наради під головуванням міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, були визначені завдання та строки проведення виправлення недоліків, виявлених під час перевірок обласних, міських центрів медико-соціальної експертизи. Згідно з ними, по всій Україні та в нашій області, зокрема, були проведені перевірки та надано відповідні доручення. Крім того, Сергій Тюрін довів до присутніх завдання, які ставляться щодо покращення якості медико-соціальної експертизи та реабілітаційних заходів в області, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Окрім того, про результати перевірок МСЕК прозвітувала керівниця КЗОЗ «Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи» Тетяна Крупа.

  • Підсумовуючи, присутні взяли до уваги напрацювання, які обговорили під час засідання та визначили напрямки подальших дій.

Популярні пости