Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині п’ятикласник створив модель робота для розмінування

На Хмельниччині п’ятикласник створив модель робота для розмінування

На Хмельниччині п’ятикласник створив модель робота для розмінування

На Хмельниччині учень п’ятого класу Кам’янець-Подільського ліцею №5 Артур Панютін створив модель робота-розмінувальника.

  • Артур є одним із наймолодших вихованців міського гуртка “Робототехніки”. Свою розробку від представив на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських робіт. Там впевнено обійшов старших та досвідченіших учасників, – зазначив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Юний винахідник моделі робота-розмінувальника каже, що обговорював усі деталі зі своїм батьком — військовим.

  • Я зацікавився цим, бо мій тато розмінувальник. Він мені показав, як це роблять, наприклад, американці — дорогі роботи, по мільйону. А ми зробили дешеву версію — за 3000 гривень, – розповідає Артур.

Хлопчик наголошує, що розробив “мозок” багатоцільового робота, але наразі це просто модель. Її можна замінити на металеву з гусеничною системою і пристрій стане потужним, зможе підіймати більшу вагу та бути більш прохідним.

  • Спочатку в нас камера перегрівалась і ми поставили вентилятор. Потім виникла проблема зі світлом — ми під’єднали світло. Потім ще проблема з дощем… – зізнається винахідник.

Артур додає, що не ставить за ціль довести розробок до масового виробництва. Головне — максимально здешевити пристрій і “щоб статистика була висока”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.