Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині переселенка облаштувала нарколабораторію

На Хмельниччині переселенка облаштувала нарколабораторію

На Хмельниччині переселенка облаштувала нарколабораторію

Відносно 42-річної харків’янки, за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах та прекурсорів, а також придбанні та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт до суду.

Слідством встановлено, що жінка наприкінці минулого року придбала через Telegram-канал прекурсори та обладнання для виготовлення психотропних речовин. В своєму тимчасовому помешканні у м. Кам’янець-Подільський вона обладнала нарколабораторію, де виготовляла для подальшого збуту особливо небезпечну психотропну речовину PVP, – повідомляють у прокуратурі.

У ході проведених за місцем проживання обвинуваченої обшуків виявлено та вилучено обладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, знаряддя для вживання наркотиків, пластикові ємності з ймовірно наркотичними речовинами, пакетики для фасування, записи та комп’ютерну техніку, а також майже 900 г виготовленої забороненої речовини.

Жінці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.