Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Президент України отримав премію Вінстона Черчилля за неймовірну мужність та лідерство

Президент України отримав премію Вінстона Черчилля за неймовірну мужність та лідерство

Президент України отримав премію Вінстона Черчилля за неймовірну мужність та лідерство

У вівторок, 26 липня, президент України Володимир Зеленський «за неймовірну мужність, опір і гідність перед обличчям варварського вторгнення путіна» був удостоєний премії видатного британського діяча Вінстона Черчилля за лідерство. Глава Української держави взяв участь у церемонії нагородження у форматі відеоконференції.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон відзначив президента Володимира Зеленського нагородою сера Вінстона Черчілля за лідерство та неймовірну мужність, непокору та гідність перед варварським вторгненням путіна. Велика Британія завжди буде з Україною, – зазначається в Twitter прем’єра Великої Британії Бориса Джонсона.

Також Борис Джонсон зауважив, що після початку повномасштабної війни росії проти України Зеленський довів своє лідерство. Крім того, за його словами, Зеленський, як свого часу Вінстон Черчилль, долає надскладні випробування й надихає своїм лідерством.

Український народ – це лев, а ви маєте бути його голосом. Голосом проти тиранії, добра проти зла, світла проти темряви. І ви цей голос лева прекрасно показали, і дуже важливо, що саме ви на посаді президента в цей кризовий для України та світу час. Натхненні вашим лідерством, ми знаємо, що Україна не лише може перемогти – вона переможе! І коли цей день настане, Україна постане як сильна незалежна держава, – цитує пресслужба Бориса Джонсона.

Президент України відреагував на відзнаку і зазначив, що це для нього «надзвичайна честь». Дякуючи за нагороду, президент України сказав, що ця премія уособлює не лише його зусилля, а й героїзм десятків тисяч українців і українок, які відзначилися в боях з російським агресором.

Для мене надзвичайна честь отримати сьогодні премію Вінстона Черчилля за лідерство. Ця нагорода була б неможливою, якби весь український народ не піднявся на захист свободи від тиранії, яка намагається повернути нас до найгіршого, – зазначив Володимир Зеленський.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.