Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині переселенка з родиною будує оселю зі сміття

На Хмельниччині переселенка з родиною будує оселю зі сміття

На Хмельниччині переселенка з родиною будує оселю зі сміття

У селі Олешин, що в Хмельницькій тергромаді, будують помешкання із відходів. Цим проєктом авторка хоче привернути увагу до питань екології та поводження з відходами. Історією екоексперименту поділився заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

Лана Тесленко народилася в Хмельницькому. Згодом жила у Харкові, але війна змусила покинути свій дім і жінка повернулася до Хмельницького. Тепер разом з чоловіком, який за фахом є архітектором, і неповнолітнім сином вирішили побудувати дім з відходів. Їх відбирають на міському сміттєзвалищі, – зазначив посадовець.

Лана Тесленко зазначає: зрозуміла, що час підкорювати нові вершини, створювати масштабніші проєкти.

Так народилася ідея створити “дім зі сміття”. Так, вам не почулося. Я переконана: все, що потрібно для створення стильного, сучасного будинку, – у нас під ногами. Я хочу розвіяти міф про те, що свій дім – це обов’язково дорого, – додала жінка.

Відео процесу будівництва жінка показує на своїх сторінках у соцмережах.

80% усіх матеріалів – будівельні матеріали, які вже були у використанні: автомобільні шини, дерев’яні дошки, вікна і таке інше. Також використовують тюки соломи і глину. Погодьтеся, виглядає дуже цікаво, – зазначив Микола Ваврищук під час відвідин екобудівництва.

Повністю завершити будинок вдасться за кілька місяців. А центр управління відходами забезпечить нову оселю вживаними меблями.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.