Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині перевірятимуть фактичні місця проживання переселенців

На Хмельниччині перевірятимуть фактичні місця проживання переселенців

На Хмельниччині перевірятимуть фактичні місця проживання переселенців

Уряд ухвалив постанову №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». Зокрема територіальні органи Нацсоцслужби здійснюватимуть перевірку фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб.

Постанову ухвалили 14 жовтня 2022 року.

Контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у Хмельницькій області здійснюється ГУ Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області шляхом проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання ВПО, про що складається відповідний Акт, – зазначають у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

За відсутності ВПО за фактичним місцем проживання, посадова особа Головного управління робить відповідний запис в Акті і залишає ВПО повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

У разі, коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця, – додають в адміністрації.

Також в установі наголошують: якщо ВПО наразі змінили адресу свого початкового переміщення на іншу, найближчим часом слід звернутися до органів соцзахисту чи ЦНАПів та отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси теперішнього проживання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.