Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславський лісгосп за 9 місяців сплатив понад 66 тисяч гривень податків

Ізяславський лісгосп за 9 місяців сплатив понад 66 тисяч гривень податків

Ізяславський лісгосп за 9 місяців сплатив понад 66 тисяч гривень податків

Лісівники ДП «Ізяславський лісгосп» в умовах воєнного стану працюють у посиленому режимі, виконують поставлені завдання та наповнюють податками бюджети. Адже, як зазначають на підприємстві, за рахунок сплачених податків фінансуються програми соціально-економічного розвитку, виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, пенсії, фінансується армія.

Податки для держави – один з основних результатів роботи підприємства. За дев’ять місяців 2022 року підприємство до бюджетів усіх рівнів сплатило 66 553 тис. грн, що становить 128,8% до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету сплачено 39983 тис. грн, до місцевого бюджету – 14172 тис. грн, єдиного соціального внеску – 12398 тис. грн, – зазначають в “Ізяславському лісгоспі”.

Крім сплати податків, ізяславські лісівники розвивають інфраструктуру району, працюють над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів. За потреби, допомагають технікою, матеріалами.

– За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі, покращується благоустрій. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в наших силах та компетенції, – додають у лісгоспі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.