Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині під час повітряної тривоги заборонили аграріям працювати в полі

На Хмельниччині під час повітряної тривоги заборонили аграріям працювати в полі

На Хмельниччині під час повітряної тривоги заборонили аграріям працювати в полі

На раді оборони Хмельницької області прийнято рішення, щоб під час повітряної тривоги на території області призупиняти будь-яку роботу сільськогосподарської техніки на полях. Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Закликаємо з розумінням поставитися до вказаних змін, аби не заважати працювати нашим ЗСУ під час ворожих обстрілів та не відволікати звуком техніки, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Продовжується робота з ліквідації наслідків надзвичайної події, що склалася у зв’язку із ворожою атакою ударним БПЛА 13 травня. Зокрема, тривають роботи з оцінки та відновлення пошкодженої інфраструктури, домоволодінь, закладів культури, охорони здоров’я, освіти та інших комунальних закладів двох територіальних громад області, які внаслідок нападу зазнали матеріальних збитків та значних руйнувань. Також розгорнуті пункти видачі будівельних матеріалів, продовжується робота будівельних ремонтних бригад.

Також розгорнута робота комісії в громадах щодо надання грошової компенсації від держави на відновлення пошкодженого майна через послугу «єВідновлення». Наразі в області орієнтовно зареєстровано 1200 заявок, які перебувають на стадії розгляду, – додали в адміністрації.

Скористатися цією можливістю можна, оформивши відповідну заявку у застосунку “Дія”. Компенсація надходитиме по завершенню оцінки пошкоджень. Окрім того, завдяки співпраці із міжнародними благодійними організаціями є домовленість щодо можливості надання допомоги для відновлення комунальної власності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.