Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині планують відкриття ЦНАПів у територіальних громадах області

На Хмельниччині планують відкриття ЦНАПів у територіальних громадах області

На Хмельниччині планують відкриття ЦНАПів у територіальних громадах області

На Хмельниччині відбулась онлайн-нарада за участі заступника начальника ОВА Оксани Андрейчик та представника проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» В’ячеслава Третяка з представниками територіальних громад області щодо створення ЦНАП у територіальних громадах Хмельницької області задля поліпшення якості життя громадян та забезпечення зручного доступу до адміністративних послуг.

Розширення мережі ЦНАП у територіальних громадах є важливим кроком у розвитку нашої області. Він дозволить громадянам отримати адміністративні послуги швидко, зручно та без зайвих проблем. Це підвищить якість життя громадян та сприятиме зміцненню взаємодії між громадою та органами влади, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Відтак, на нараді були обговорені проблемні питання, що стосуються створення ЦНАП у територіальних громадах, а також питання щодо місцезнаходження ЦНАП, необхідного персоналу, технічного забезпечення та важливих аспектів щодо взаємодії з громадою. Учасники наради звернули увагу на необхідність забезпечення зручності та доступності послуг для громадян. Вони надали свої пропозиції, ідеї та поділилися досвідом, що сприятиме ефективному впровадженню і поліпшенню якості адміністративних послуг.

Водночас, в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), проходить збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей у проєкті «Посилене партнерство для сталого відновлення». Представником ПРООН було представлено презентацію даного проєкту присутнім на онлайн- нараді головам територіальних громад, – додали в установі.

До подання проєктних ідей запрошуються усі громадські організації, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, районні військові адміністрації, структурні підрозділи ОВА, які об’єдналися у партнерство (у тому числі, з бізнес-структурами) з метою реалізації ініціатив для покращення доступу громадян до публічних послуг.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.