П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Юна надія»: кращих славутських випускників відзначили медалями та відзнаками міського голови

«Юна надія»: кращих славутських випускників відзначили медалями та відзнаками міського голови

«Юна надія»: кращих славутських випускників відзначили медалями та відзнаками міського голови

У Славутській громаді традиційно відбулося відзначення учнів загальноосвітніх закладів міста медалями та відзнаками «Юна надія».

Ви подолали багато перепон під час пандемії, дистанційного навчання, відсутності світла, повноцінного спілкування. Проте ніщо не завадило вам рухатися вперед. Те, що серед вас є випускники, відзначені золотими та срібними медалями за високі показники у навчанні, те, що перед нами сьогодні є громадські активісти, є свідченням того, що ви належите до незламної і сильної духом нації, – зазначила начальниця управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця.

Привітав юних славутчан міський голова Василь Сидор, який наголосив, що вони є гордістю не лише своїх батьків, а й усього міста, а численні відзнаки – це результат старанної та наполегливої роботи вчителів та учнів.

За особливі успіхи у навчанні цьогоріч почесні медалі отримали 9 випускників: сім золотих та дві срібні. Золоті медалі за високі досягнення у навчанні були вручені Олегу Басистому, Вікторії Балик, Івану Черепію, Андрію Хамрику, Марині Гедзюк, Марині Левонтюк, Івану Пилипею. Олександра Шадріна та Максим Карнасевич отримали срібні відзнаки, – зазначили у Славутській міській раді.

Сімнадцять відзнак міського голови «Юна надія» отримало талановите учнівство за активну участь у громадському житті школи та міста, здобуття призових місць на міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях, олімпіадах, творчих конкурсах, а саме: Олександр Бублій, Микола Ващук, Ольга Гізун, Віталій Глодний, Владислав Данилюк, Анастасія Дідушок, Юліана Дебопре, Ірина Єрімінюк, Марія Заводяна, Юлія Косюк, Василь Леонов, Марина Маліновська, Андрій Слобода, Анастасія Совік, Вадим Соколов, Назар Соколовський та Ольга Пилипчук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.