Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині показуватимуть “Кіно заради перемоги”

На Хмельниччині показуватимуть “Кіно заради перемоги”

На Хмельниччині показуватимуть “Кіно заради перемоги”

В межах заходів до Дня Незалежності України Держкіно проведе національний тур “Кіно заради Перемоги”. Він триватиме до кінця вересня та охопить 15 областей, у тому числі, Хмельницьку.

Складатиметься проєкт із двох частин: кінопокази у громадах-осередках перебування ВПО та показів в українських військових частинах. Показуватимуть фільми у безпечних для перегляду місцях. Покази вестимуть як за домогою проєкційного обладнання, так і з використанням кіномобілів.

Більше восьми років у нашій країні триває війна. Повномасштабна агресія росії змусила українців у пошуках безпеки полишати свої домівки: багато хто тікає від цієї війни не вперше, багатьох вона взагалі залишила без дому. Як і українські воїни, що із надзвичайною силою духу та мужністю боронять нашу країну, вони потребують моральної та психологічної підтримки, внутрішнього відновлення та мотивації стійко протистояти всім загрозам. Українське кіно здатне стати такою рятівною силою, крилами підтримки й надії на шляху до нашої Перемоги, – каже Голова Держкіно Марина Кудерчук.

З міркувань безпеки події та заходи Національного туру “Кіно заради Перемоги!” на широкий загал не анонсуватимуть. За додатковою інформацією та питаннями долучення й участі у проєкті можна звернутись на info@usfa.gov.ua.

Довідка: У програмі Національного туру – українські повнометражні ігрові, документальні та короткометражні фільми різних жанрів та авторів. Зірками-амбасадорами проєкту стануть Ада Роговцева та Катерина Степанкова, Богдан Бенюк та Ахтем Сеітаблаєв, Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Ірма ВітовськаСашко ЛірникДмитро Лінартович, Олексій Тритенко та багато інших відомих акторів, режисерів і творців фільмів, які представлять глядачам свої картини на показах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.