Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Скажи військовому: фахівчиня “Азову” розповідає як підтримати та не роздратувати людину, що знаходиться на війні

Скажи військовому: фахівчиня “Азову” розповідає як підтримати та не роздратувати людину, що знаходиться на війні

Скажи військовому: фахівчиня “Азову” розповідає як підтримати та не роздратувати людину, що знаходиться на війні

Совеня працює з особовим складом “АЗОВу“. Саме до неї приходять відважні та мужні азовці, коли потребують розмов “по душам”. У своєму телеграм-каналі азовці діляться її досвідом. Совеня склала список питань, які бісять, та пропозицій, які б стали в пригоді близьким і друзям у спілкуванні з воїнами.

За тегом #Скаживійськовому на каналі публікуватимуть контент, що допоможе у діалозі. Також є змога залишити свої запитання під цим дописом.

У першому сеті порад розбирає два найпоширеніших питання, які не варто ставити військовим:

▪️ Чому ти туди пішов?

Цими словами ви знецінюєте серйозний крок людини, яка стала на захист країни. Таке рішення, навпаки, потрібно підтримати, адже людина вже зробила свій вибір і не варто змушувати її шкодувати про нього. Похваліть бійця за сміливість та скажіть щось, що надихає і мотивує. Зокрема не варто нагадувати чоловіку, що вам самотньо, коли навколо всі ходять парами, проводять час разом, а ви сама. Звісно, це складно. Але і йому там не легше від таких слів.

▪️ Тобі страшно?

Звісно! Усім страшно. Страх – це нормальна реакція на ненормальні обставини. На війні ти відчуваєш небезпеку, тривогу і хвилювання, адже навколо – складні умови, біль втрат і гостре відчуття несправедливості. Не варто зайвий раз нагадувати людині про ці почуття. Тим паче, коли вона на бойовому виїзді. Це демотивує.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.