Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині полковнику загрожує ув’язнення за розтрату державних коштів у розмірі 650 000 гривень

На Хмельниччині полковнику загрожує ув’язнення за розтрату державних коштів у розмірі 650 000 гривень

На Хмельниччині полковнику загрожує ув’язнення за розтрату державних коштів у розмірі 650 000 гривень

Командира підрозділу військового формування ЗСУ на Хмельниччині підозрюють у розтраті більше 650 000 гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт паркану. Про це інформують в Хмельницькій спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону.

  • У грудні 2020 року полковник уклав з підприємством договір про виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції огорожі військової частини. Встановлено, що він сфабрикував дані в актах приймання виконаних робіт та без здійсненого технічного нагляду передав папери до фінансово-економічної служби військової частини для перерахунку більше 3 000 000 гривень бюджетних коштів. Із них майже 650 000 гривень – за роботи, які не були виконані, – зазначають у прокуратурі.

Ці неправдиві документи, як інформують в установі, стали підставою для складення та видачі платіжного доручення та перерахування підприємству вказаної суми.

  • Наразі 45-річному полковнику повідомлено про підозру за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах та складенні і видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). Йому загрожує від 7 до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна, – додають у прокуратурі.

Підозрюваному обрано запобіжний захід та відсторонено від виконання службових обов’язків. Перевіряється причетність до злочину інших осіб.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.