Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді запрацював перший клас безпеки

В Ізяславській громаді запрацював перший клас безпеки

В Ізяславській громаді запрацював перший клас безпеки

24 січня, у межах реалізації спільного Всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС, на базі Радошівського ліцею відбулось урочисте відкриття класу безпеки.

  • Тут діти будуть вчитись правильно діяти у різних небезпечних ситуаціях. Погодьтесь, знання у цих сферах учням необхідні, бо вони мають розуміти, як діяти в тих чи інших випадках, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Перший урок рятувальники провели для учнів 5-го класу, під час якого вчитель організував інтерактивну гру на тему мінної безпеки. Не обійшли й інші питання безпеки життєдіяльності. Їм відвели окреме місце на спеціальних тематичних локаціях у безпековому просторі.

  • Тут є і цивільний захист, пожежна та мінна безпеки, домедична допомога, питання техногенної безпеки, а також куточок правил дорожнього руху. У класі зроблено так, щоб дітям було цікаво. Сучасні технології допоможуть краще засвоювати інформацію. Позитивні емоції дітей, отримані знання з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в превентивній роботі з підростаючим поколінням, – додали у міській раді.

Популярні пости