Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині попереджують про кримінальну відповідальність за поширення інформації про пересування ТЦК та СП

На Хмельниччині попереджують про кримінальну відповідальність за поширення інформації про пересування ТЦК та СП

На Хмельниччині попереджують про кримінальну відповідальність за поширення інформації про пересування ТЦК та СП

Служба зв’язків із громадськістю Хмельницького обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки попередила про кримінальну відповідальність за поширення інформації про військовослужбовців ТЦК та СП. Відповідне звернення до “громадськості, ЗМІ, коментаторів, блогерів та експертів” оприлюднено на офіційній сторінці у Фейсбуці ОТЦК та СП.

  • Поширення інформації у соціальних мережах, інтернеті, спільнотах месенджерів щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призиву на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних Сил України у суспільстві, – зазначають у Хмельницькому обласному ТЦК та СП.

Крім того, зазначається, що такі діяння містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 114-1 КК України — тобто, перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

  • Під такі діяння підпадають втручання в діяльність ЗСУ, створення перешкод, спрямованих на недопущення чи заборону проведення окремих дій військовими формуваннями або ж прийняття тактичних та стратегічних рішень їх керівництвом чи особовим складом, задля ускладнення або унеможливлення здійснення законної діяльності ЗСУ, або істотного зниження її ефективності, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.