Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині провели вже другу трансплантацію серця

На Хмельниччині провели вже другу трансплантацію серця

На Хмельниччині провели вже другу трансплантацію серця

Напередодні на базі відділення кардіохірургії КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» фахівці спільно з колегами провели другу трансплантацію серця на Хмельниччині.

25 жовтня у КНП «Хмельницька обласна лікарня» пацієнту було діагностовано смерть мозку. Після внесення даних чоловіка до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та таканин відбулося автоматичне співставлення пари «донор-репипієнт», – зазначили в установі.

Шанс на життя отримав 39-річний мешканець Львівської області, пацієнт Лікарні Святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання Львів.

Велика команда професіоналів спрацювала чітко та злагоджено, щоб ця операція стала можливою. Пацієнта було оперативно транспортовано з Львова до Хмельницького. Близько семи годин оперувала бригада Першого медоб’єднання Львова, – зазначають у медзакладі.

Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк висловила окрему вдячність за відмінну роботу співробітникам КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» кардіохірургу, директору Центру Андрію Кланці, який брав безпосередню участь у трансплантації, серцево-судинним хірургам Богдану Смолій та Ангеліні Гавріловій, анастезіологам Юрію Гордєєву та Руслану Григоруку, перфузіологу Ользі Тепрехівській, медичним сестрам Тетяні Хмель та Юлії Колесниковій.

– Трансплантація пройшла успішно. Після проведення заходів інтенсивної терапії та стабілізації стану пацієнта було доправлено у львівську лікарню на реабілітацію. Вчора чоловік вже поїхав додому. Шана та світла пам’ять Людині, яка стала донором, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.