Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відбувся Другий Дипломатичний форум

На Хмельниччині відбувся Другий Дипломатичний форум

На Хмельниччині відбувся Другий Дипломатичний форум

Перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін провів зустріч з іноземними представниками дипломатичних установ в Україні в рамках Другого Дипломатичного форуму. Захід відбувся в обласній військовій адміністрації.

Участь в заході взяли заступники начальника ОВА Володимир Білик та Оксана Андрейчик, керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська, голова обласної ради Віолета Лабазюк, заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук та представники профільних підрозділів ОВА, – зазначили в установі.

У склад іноземної делегації увійшли:

– Сеймур Гурбан оглу Мардалієв – Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні (громадянин Азербайджанської Республіки);

– Мустафа Левент Більген – Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні (громадянин Турецької Республіки);

– Аніца Джаміч – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні (громадянка Республіки Хорватія);

– Валеріу Ківерь – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні (громадянин Республіки Молдова);

– Марек Шафін – Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні (громадянин Словацької Республіки);

– Ванчев Герман Дімчев – Тимчасовий повірений у справах Республіки Болгарія в Україні (громадянин Республіки Болгарія);

– Мирослав Радоїчич – Тимчасовий повірений у справах Чорногорії в Україні (громадянин Чорногорії);

– Микола Скрипковський – Почесний Консул Республіки Молдова у місті Хмельницький.

– Ми не самі у боротьбі та щиро вдячні усьому цивілізованому світу, який об’єднався проти російського нахабного зла, дякуємо кожному з вас, високоповажні пані та панове, за підтримку і потужну роботу із захисту світу від терору і воєн, – наголосив Сергій Тюрін.

Крім того, посадовець відзначив, що гуманітарні вантажі, фінансова допомога інших держав є безцінними для кожного українця.

Прихисток, який надали ваші співгромадяни для громадян України є безпрецедентним проявом людської гідності і доброти. Ми дякуємо вам. Допомога цивілізованого світу буде вписана в сторінки історії нашої держави, нашого краю. Дуже цінуємо зусилля світової дипломатії щодо допомоги Україні, – зазначив посадовець.

У ході форуму партнери обговорили поточну ситуацію в Хмельницькій області, питання організації гуманітарної підтримки, можливості щодо активізації міжнародного співробітництва тощо.

Зокрема, йшлося про те, що попри військовий стан, Хмельниччина є економічно активним регіоном. В області працюють понад 1200 промислових підприємств, 136 з них – з іноземним капіталом. Також до області релокувалися 60 підприємств з окупованих та прифронтових територій.

Зазначимо, що Хмельниччина складає 4% від усіх сільськогосподарських угідь України. Найбільші посівні площі займають зернові культури, а наразі активно йде збір урожаю.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.