Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині розглядають можливість добудови лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні

На Хмельниччині розглядають можливість добудови лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні

На Хмельниччині розглядають можливість добудови лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні

Заступник начальника ОВА Сергій Ткачук разом з представником Міністерства охорони здоров’я України з екологічних і соціальних питань та експертом Світового банку в Україні Зурабом Маісурадзе відвідали новий лікувально-діагностичний корпус Хмельницької обласної дитячої лікарні. Участь в візиті взяли також представники експертної комісії МОЗ, інжинірингової компанії «Ептіса Сервісіос Де Індженеріа, С.Л.».

Приїзд делегації пов’язаний з участю обласної військової адміністрації у відборі інфраструктурних проєктів з відновлення, оновлення та модернізації закладів охорони здоров’я у рамках спільного зі Світовим банком проєкту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine). Метою участі у відборі є отримання фінансування від Світового банку на завершення будівництва та введення в експлуатацію згаданого лікувально-діагностичного корпусу, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Також Сергій Ткачук відзначив, що Хмельниччина вже давно потребує, особливо у зв’язку зі збільшенням населення області, потужної та сучасної лікарні європейського рівня, яка зможе обслуговувати юних жителів та рятувати життя діткам, зокрема тим, хто постраждав від війни.

Нагадаємо, що у 2018-2021 роках за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно 200,7 млн грн, у тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку – 108,9 млн грн, обласного бюджету – 91,8 млн гривень.

Ступінь будівельної готовності об’єкта – понад 70%. Будівництво було призупинене з початком повномасштабного вторгнення, а добудова корпусу є нагально необхідною, проте в умовах воєнного стану та бюджетного дефіциту, профінансувати реалізацію проєкту з коштів тільки обласного бюджету немає можливості.

Відтак, експерти перевіряють та опрацьовують проєкт «Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м. Хмельницькому». Зокрема, здійснюється експертне дослідження пропозиції та наявної проєктно-кошторисної документації, обстежується стан будівництва та відповідність його до державних будівельних норм.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.