Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині поліція активізувала роботу з виявлення пішоходів-порушників

На Шепетівщині поліція активізувала роботу з виявлення пішоходів-порушників

На Шепетівщині поліція активізувала роботу з виявлення пішоходів-порушників

На Шепетівщині у вересні стартувала профілактична операція “Пішохід”. Її метою є зниження аварійності на автошляхах та травмування людей. Поліцейські секторів реагування патрульної поліції постійно роз’яснюють пішоходам правила безпечної поведінки на дорогах, але в період проведення операції ця робота значно активізується.

Особливу увагу правоохоронці приділять літнім людям та школярам. Прості, але життєво необхідні правила не зайвим буде нагадати. Переходити дорогу можна лише у спеціально відведених місцях, а в темний час доби позначати себе світлоповертальними елементами, – додають у поліції.

Інспектор СРПП з міста Славута Володимир Римарчук зазначив, що цим самим спонукають людей замислитися про можливі наслідки таких порушень.

Закликаємо бути дисциплінованими та відповідальними, а також роз’яснювати дітям правила безпеки на дорозі. А головне – бути для них прикладом. Учасникам дорожнього руху варто дослухатися до слушної поради та з повагою ставитись один до одного, – наголосив Володимир Римарчук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.