П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині розглянути можливість створення складу резервних запасів будівельних матеріалів

На Хмельниччині розглянути можливість створення складу резервних запасів будівельних матеріалів

На Хмельниччині розглянути можливість створення складу резервних запасів будівельних матеріалів

Сьогодні заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв зустрівся з представниками УВКБ ООН (гуманітарний кластер з питань житла та непродовольчих товарів в Україні (SNFI). До спілкування також долучилися директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук та керівники профільних підрозділів ОВА.

Іноземна делегація завітала на Хмельниччину з метою обговорення питань щодо поточної гуманітарної ситуації в області, співпраці з кластером SNFI та пріоритетних напрямків подальшої роботи, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Розпочинаючи спілкування, Володимир Юр’єв висловив слова подяки представникам кластеру за системну підтримку нашої області, адже міжнародна організація неодноразово надавала допомогу та забезпечувала усім необхідним як під час ворожої атаки, так і під час сильного буревію, якого зазнала Хмельниччина 25 липня.

Війна щодня кидає нові виклики і саме за підтримки міжнародних партнерів нам вдалося з ними гідно впоратися. Запевняю вас, що ваша співпраця і допомога є максимально відчутною, адже саме робота вашого кластеру в напрямку об’єднання гуманітарних організацій має велике значення в координації роботи ОВА і завдяки цьому ми можемо скерувати необхідну допомогу туди, де вона першочергово необхідна, – сказав посадовець.

Принагідно, заступник начальника ОВА звернувся до іноземної делегації з проханням розглянути можливість створення на території нашої області складу резервних запасів будівельних матеріалів, аби у разі надзвичайної ситуації миттєво надавати власникам пошкоджених будинків матеріали, необхідні для первинного відновлення осель.

– Представники кластеру розповіли, що наразі збирають інформацію про потреби в гуманітарній допомозі в розрізі кожної області щодо підготовки до зими. Також кластер вступає у фазу планування на наступний рік і чекає на результати дослідження “Багатосекторальне дослідження потреб”. За його результатами буде зроблена відповідна категоризація потреб та визначена кількість людей, які потребують допомоги, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.