Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські випускники отримали грошову премію за високі результати із ЗНО

Славутські випускники отримали грошову премію за високі результати із ЗНО

Славутські випускники отримали грошову премію за високі результати із ЗНО

У Славутській громаді вже другий рік поспіль випускники закладів загальної середньої освіти отримують грошову винагороду за високі результати (200 балів) у зовнішньому незалежному оцінюванні (національному мультипредметному тесті).

Так, цьогоріч, відповідно до розпорядження міського голови, за 200 балів з математики одноразову премію у розмірі 5 тис. грн було призначено Олегу Басистому та Івану Черепію, випускникам 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, – розповідають у Славутській громаді.

Відповідні сертифікати на отримання премії юним славутчанам вручив міський голова Василь Сидор під час особистої зустрічі.

Такі високі досягнення – результат плідної праці учнів, вчителів та батьків. Це справжній приклад відповідальності та самоконтролю. Щиро надіюся, що в майбутньому ви зможете максимально себе реалізувати, адже після перемоги України над російським агресором для її відбудови так буде необхідна розумна та талановита молодь, – наголосив голова міста.

Директор освітнього закладу Галина Болкун побажала Олегу та Івану подальших успіхів та плідних результатів на життєвому шляху.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.