Понеділок, 20 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині СБУ викрила ще одного колабората, який агітував до «руського миру»

На Хмельниччині СБУ викрила ще одного колабората, який агітував до «руського миру»

На Хмельниччині СБУ викрила ще одного колабората, який агітував до «руського миру»

Мешканець Хмельниччини підтримував російську загарбницьку війну та надавав інформаційну підтримку державі-агресору в підривній діяльності проти України.

– У забороненій в нашій країні соціальній мережі він систематично оприлюднював ворожі наративи, мовляв, росія була вимушена напасти, щоб визволити російськомовних від «укронацистів», – зазначили у СБУ.

Зловмисник розповсюджував наклепи на Збройні сили України, а російських окупантів разом з кадирівцями виставляв «настоящими героями», які за його ствердженням «пришли спасать женщин, детей, стариков».

Він активно ділився контентом кремлівських пропагандистів, які заявляли про неспроможність української держави, дискредитували політичне керівництво та Сили оборони. Крім того, поширював відео з рашистських телеграм-каналів, де ЗСУ звинувачувались у вигаданих злочинах, а російські окупанти вихвалялись вбивствами українських захисників, – додають в установі.

Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність.

Загалом з початку року СБУ викрила на Хмельниччині 9 осіб, яких підозрюють у колабораційній діяльності, ще чотирьом колаборантам винесено вироки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.