Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада у жалобі: у бою під Бахмутом загинув Захисник

Судилківська громада у жалобі: у бою під Бахмутом загинув Захисник

Судилківська громада у жалобі: у бою під Бахмутом загинув Захисник

Судилківська громада знову отримала трагічну звістку. 9 березня 2023 року від важких поранень, отриманих у бою під Бахмутом, зупинилося серце земляка Ребекевші Сергія Вікторовича (1979 року народження).

Сергій Вікторович народився у с. Судилкові, тут навчався у місцевій школі. Був добрим, товариським, відповідальним, врівноваженим юнаком. Любив своє село, природу, особливо ліс, був знаючим грибником. Таким залишався і в дорослому житті, – розповідають у Судилківській сільській раді.

З 2015 року брав участь в АТО (ООС), захищав кордони рідної землі на Сході України. З лютого 2022 року, коли відбулося широкомасштабне вторгнення російського агресора на територію країни, брав участь у боях, захищаючи наші села і міста від ненависного окупанта.

Сміливий, рішучий, вірний присязі син України добре знав військове ремесло: був гранатометником, першокласним водієм. Висловлюємо щирі співчуття батькам загиблого Воїна-Захисника, синові, всій родині. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою пам‘яттю Героя України. Вічна пам‘ять! – додають у сільраді.

Попередньо зазначають, що прощання з Ребекевшою С. В. та чин похорону відбудуться у неділю, 12 березня, у с. Судилків. Наразі час уточнюється, про що буде повідомлено додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.