Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині судили чоловіка, який навмисно ухилявся від військової служби

На Хмельниччині судили чоловіка, який навмисно ухилявся від військової служби

На Хмельниччині судили чоловіка, який навмисно ухилявся від військової служби

На Хмельниччині суд визнав винним жителя Городоцької громади за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Про це повідомили у Городоцькій міській раді.

– За даними слідства, у січні цього року чоловік умисно не з’явився за викликом та про причину неявки до другого відділу Хмельницького РТЦК та СП не повідомив, тим самим ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, – зазначили в установі.

В ході досудового розслідування підозрюваний визнав вину повністю, щиро розкаявся, а тому процесуальним прокурором затверджено обвинувальний акт, який в березні скеровано для розгляду по суті  до суду.

В ході судового розгляду прокуратурою доведено вину обвинуваченого та вироком Городоцького районного суду від 30.03.2023 ухилянту призначено покарання у виді позбавлення волі строком на три роки та із застосуванням ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю в один рік, що не позбавляє його обов’язку щодо подальшого захисту України, – зазначили в суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.