Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання сільської ради: які питання розглядали та що ухвалили

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання сільської ради: які питання розглядали та що ухвалили

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання сільської ради: які питання розглядали та що ухвалили

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. 

У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур та Людмила Шулдик, Михайло Левчук, керівники відділів сільської ради та директори закладів освіти. Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного, – розповідають у сільській раді.

У ході засідання депутатами були розглянуто понад п’ятнадцять питань та прийнято відповідні рішення. Зокрема розглянули питання щодо оптимізації закладів освіти Плужненської сільської ради та заслухали доповіді директорів шкіл та начальника відділу освіти Тетяни Назаркової.

Також розглянули та затвердили одне із головних питань – забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій. Затвердили питання про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік та про надання грошової допомоги потребуючим, – додали у сільраді.

Розглядали питання про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та затверджували Перелік першого типу об’єктів нерухомого майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в  оренду у 2023 році.

Усі питання порядку денного, які були винесенні на обговорення, розглянуті та депутатським корпусом прийнято відповідні рішення, – додали у Плужненській сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.