Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині телефонні аферисти використовують нові види шахрайства

На Хмельниччині телефонні аферисти використовують нові види шахрайства

На Хмельниччині телефонні аферисти використовують нові види шахрайства

Поліція Хмельницької області попереджає мешканців регіону про афери, які «прокручують» телефонні шахраї, використовуючи нестабільність й страх воєнного часу.

За останні дві доби на лінію «102» від мешканців Хмельниччини надійшло майже десяток повідомлень про підозрілі телефонні дзвінки від шахраїв: хтось просив перерахувати гроші на потреби військових, а хтось пропонував визволити рідних з полону за кошти, – повідомляють поліцейські.

Ніхто з людей не перерахував кошти, а спершу звернувся до поліції, щоб дізнатися інформацію та пересвідчитись у правомірності.

Зазвичай шахраї не нехтують порушенням норм моралі та не мають цінностей. Вони швидко реагують на політичну ситуацію, чутливі теми й адаптуються, створюючи нові схеми омани, граючи на почуттях батьків, патріотизмі й бажанні допомогти, – наголошують у поліції Хмельницької області.

Зокрема правоохоронці наголошують не піддаватися таким хитрощам й не давати ввести себе в оману. Не діяти під впливом емоцій. У випадку подібних дзвінків фіксувати номер, з якого телефонували, та повідомляти про спробу шахрайства на лінію «102».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.